EN IYI TARAFı ALTYAZıLı FILM

En iyi Tarafı altyazılı film

En iyi Tarafı altyazılı film

Blog Article

Vicious Fun 2020 filmi konusu: 1980'lerin ulusal bir kurusıkı dergisinde film eleştirmenliği yapan Joel, kendi halinde genç bir adamdır. Banal güzeşte yaşantıı artık bambaşka bir yöne doğruca ilerleyecektir.

Marines sent on a classified mission to Afghanistan find themselves trapped in a military hospital with no memory of how they got there.

Till Death 2021 filmi konusu: Yaşamıyla ait ağır bir kompozitşa içinde olan Emma, genç bir kadındır. Bir geceleyin kocasıyla birlikte yediği yemeğin peşi sıra göl evine anbean romantik bir geceleyin geçirirler.

A vampire hunter fights to save a besieged city from an army of otherworldly creatures controlled by Dracula.

A veteran assigned to extract Earth's remaining resources begins to question what he knows about his mission and himself.

A young couple living in a Connecticut suburb during the mid-1950s struggle to come to terms with their personal problems while trying to raise their two children.

Rebecca Netflix özümlemeı romantik dram potansiyel farkı türündeki filmi filmw.kupkuru üstelikı ile Rebecca türkçe dublaj izleyebilirsiniz Genç ve saf bir karı, Maxim bile Winter isminde gönç bir adamla evlenir. Başlangıçta her şey uğrunda üzere görünse bile giderek kocasının ve evindeki hizmetçilerinin kocasının ilk eşsına karşı duyduğu sınırlılığı görmeye adım atar, evde canlı hiç sima Rebecca'nın izlerini silememiştir.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam önleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

A haunting portrait of Lucy, a young university student drawn into a mysterious hidden world of unspoken desires.

Işşulan her bir cümleyi yalnızca çevirmek değil film izleyicisininin anlayabileceği bir bünyeya uyarlamak ve bunun yanı sıra da filme onat olan senkronlama şu demek oluyor ki altyazının ekranda görünme sürelerini tam olarak tutturmalıdır.

From the moment the new reverend climbs the pulpit, Liz knows she and her family are in great danger.

During a slave revolt in 1844, a British mercenary helps an Antilles island colony gain its independence from Portugal, but years later he returns to manhunt a local rebel army leader and former friend.

A man against capital punishment is accused of murdering a fellow activist and is sent to death row.

In a war-torn world of elemental magic, a young kabile reawakens to undertake a dangerous mystic quest to fulfill his destiny kakım the Avatar, and bring peace to the world.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page